سیستم های جدید انتقال انرژی و داده کانداکتیکس-وامپفلر 

سیستم های جدید انتقال انرژی و داده کانداکتیکس-وامپفلر

سیستم های جدید انتقال انرژی و داده کانداکتیکس-وامپفلر ، سیستم های جدید انتقال انرژی و داده برای تولید کنندگان جرثقیل کانتینری از کانداکتیکس-وامپفلر

سیستم انتقال داده ProfiDAT® و قرقره های کابل درایو SMART Dynamics High کارایی جرثقیل های کانتینری را افزایش می دهد.

کانداکتیکس-وامپفلر دو راه حل جدید برای تولید کنندگان جرثقیل کانتینری راه اندازی کرد. این نوآوری ها موقعیت شرکت را به عنوان پیشروترین تامین کننده جهانی سیستم های انتقال انرژی و داده تقویت می کند. اولین نسخه جدید ، سیستم انتقال داده ProfiDAT® انقلابی ، یک کانال انتقال داده ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه را در پروفیل راه آهن زمینی (PE) قرار می دهد و جرثقیل را با قابلیت های داده پیشرفته بدون نیاز به فضای اضافی نصب ، وارد می کند. دوم ، سری قرقره های کابل موتور دار High Dynamics SMART Drive ، از اجزای جدید طراحی شده به همراه الگوریتم های نرم افزاری پیچیده برای مدیریت برنامه های بسیار پویا و در عین حال ایجاد کمترین بار کششی روی کابل استفاده می کند.

انواع سیستم های پیشرفته کابل جمع کن

افزایش روز افزون اتوماسیون در درگاه های کانتینر ، انتقال مقادیر زیادی داده و کنترل سیگنال ها را در زمان واقعی ضروری می سازد. کانداکتیکس-وامپفلر با سیستم ProfiDAT® دارای طراحی بسیار جمع و جور برای انتقال داده های مطمئن است که می تواند در محیط های سخت بندر مقاومت کند. ProfiDAT® با سرعت انتقال داده تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه ، یک کانال زمان واقعی برای سیگنال های ایمنی PROFINET و انتقال صدا/تصویر از طریق اترنت ، این الزامات را برآورده می کند. ProfiDAT® را می توان در تجهیزات جدید و همچنین می توان در سیستم های موجود ادغام کرد.

کانداکتیکس-وامپفلر ProfiDAT® را در دو پیکربندی اصلی برای جرثقیل های کانتینری STS (Ship-to-Shore) و E-RTGs (جرثقیل های زیر بشکهای لاستیکی الکتریکی) ارائه می دهد. برای E-RTG ها ، فاز زمین (PE) با مشخصات ریل داده یکپارچه می شود و امکان تبدیل یک پیکربندی ریل هادی موجود را به یک راه حل کامل انرژی و داده بدون نیاز به فضای اضافی فراهم می کند. برای جرثقیل های کانتینری STS ، مشخصات داده لازم را می توان به صورت موازی یا جایگزین در ریل های هادی موجود به عنوان یک پیکربندی PE یکپارچه اضافه کرد.

بهبود کارایی ، بهره وری انرژی و دوام

قرقره کابل موتور دار High Dynamics SMART Drive توسط کانداکتیکس-وامپفلر مخصوص برنامه های جرثقیل بسیار پویا طراحی شده است. وقتی سرعت حرکت مورد نیاز ، سرعت عبور از مرکز و شتاب ها بیشتر شود ، مانند جرثقیل های خودکار ، حداکثر فشار بر روی کابل می تواند به محدوده سیستم نزدیک شود. حلقه جدید دارای بدنه مخصوص حلقه است که با کوچکترین اینرسی ممکن بهینه شده است. این سری جدید “HD” سری انتقال قدرت در سه اندازه موجود است که هر کدام دارای ۲۰ نسبت دنده متفاوت هستند. این قطعات به همراه نرم افزار کنترل منحصر به فرد و پیچیده حلقه ، طراحی بهینه درایو ، کاهش بار کششی کابل و افزایش بازده انرژی را امکان پذیر می کند.

انواع شیوه های جدید انتقال انرژی

 

بر اساس مشخصات سیستم مورد نیاز ، اجزای صحیح از گزینه های مونتاژ High Dynamics SMART Drive با استفاده از یک ابزار طراحی ویژه توسعه یافته که بهترین راه حل را برای مشتریان شرکت و برنامه های آنها ارائه می دهد ، انتخاب می شوند.
از طریق این تکامل محصول ، مشتریان کانداکتیکس-وامپفلر می توانند تجهیزات خود را با حداقل بار کششی روی کابل با شتاب بیشتر و سرعتی که به سرعت سفر ۳۰۰ متر در دقیقه و ۲۰۰ متر در دقیقه در نقطه تغذیه می رسد ، کار کنند. کانداکتیکس-وامپفلر از طریق طراحی اجزای پیشرفته و با در نظر گرفتن تمام مشخصات فنی مورد نیاز ، خواسته های بالای مشتریان را از نظر حداکثر دسترسی و سهولت نگهداری برآورده می کند.

 

 

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *