متالورژی

_

گسترش اقتصادی جهان تقاضا برای آهن ، فولاد ، آلومینیوم و مس را به شدت افزایش داده است. تأسیسات جابجایی قراضه ، کارخانه‌های فولادی ، آسیاب نورد ، کارخانه‌های ذوب آلومینیوم و عملیات برقی نیاز به دستگاه‌های سرسختی برای انتقال مواد دارند که تقاضای بالایی را در سیستم‌های انتقال انرژی و داده قرار می دهد. قابلیت اطمینان از اهمین ویژه‌ای برخوردار است، و هرگونه خرابی بدون برنامه ریزی باعث از دست رفتن بهره‌وری خواهد شد. سیستم‌های الکتریکی باید در برابر دمای زیاد، جرقه‌ها، اسپلیت فلزی و غبار رسانا وقاومت داشته باشند. جرثقیل‌های خطی-گلدانی آلومینیومی، به سیستم‌های رسانا برای به‌کار انداختن جرسان‌های بالا طی چرخه عملیاتی ثابت، نیاز دارند. در کارخانه‌های فولادی، جرثقیل‌های سقفی و تجهیزات پاتیل در کنار کوره به صورت مداوم به فعالیت خود ادامه می‌دهند و دمای فولاد مذاب اغلب اوقات از ۷۰ درجه سانتی‌گراد فراتر می‌رود. برای دوام آوردن در دمای بالای کاری، کابل‌ها به محافظ حرارتی خاصی نیاز دارند و ریل‌های هادی اغلب به عایق دمای بالا نیاز دارند. جرثقیل‌های جابجایی میل‌گرد، بیلت و سیم‌پیچ ( کویل ) همیشه با سرعت بالایی کار می‌کند، بنابراین باید موقعیت مکانی مشخصی داشته باشد و بارها را به طور دقیق جابجا کند. سرانجام، نحیط اطراف متالورژی استخراج (بازیابی الکترولیتی) و خطوط آب‌کاری، موجب تخریب تدریجی سیستم‌های برق‌رسانی معمولی می‌شوند.

محصولات پیشنهادی ما برای کارخانجات فولاد:

ریل‌های رسانا – برای جرثقیل‌های شارژی، پاتیل، جرثقیل‌های تاندیس، جرثقیل‌های جابجایی کویل/میل‌گرد و بیلت انرژی تأمین می‌کنند. میله های عایق تا ۱،۵۰۰ آمپر استفاده می شوند؛ ریل‌های جوش داده شده برای ۲،۵۰۰ تا ۶،۰۰۰ آمپر. چرثقیل‌های قدرت در مجاورت کلوخه سازی، آب‌کاری، و عملیات متالورژی استخراج ( بازیابی الکترولیتی )، مجهز به گزینه محافظتی Dura-Coat می‌باشد و برای جرثقیل‌های خطی-گلدانی آلومینیوم که در عملیاتی در حالت ثابت دارند، جریان مداوم تأمین می‌کند.

سیستم‌های کابل فستون – این سیستم قابلیت بکار رفتن در قدرت بریج برای پردازش و جابجایی جرثقیل‌ها با عملکردهای مستقیم یا منحنی را دارد. سیستم‌های از پیش نصب شده اختیاری ما، زمان نصب را به حداقل می‌رساند.

کابل جمع‌کن‌های موتوردار – هزینه و عملیات تعمیر و نگه‌داری بسیار پایینی دارد و می‌تواند کابل‌ها و شلنگ‌ها به طور مستقل را برای ماشین‌های حمل و نقل مدیریت کند.

کابل جمع‌کن‌های فنری – این کابل جمع‌کن‌ها برای آهن‌ربای جرثقیل قراضه و مصارف دیگر، قدرت و انرژی لازم را تأمین می‌کند.

زنجیره‌های هدایت انرژی – کابل‌ها و شلنگ‌ها را برای انواع تجهیزات متحرک مدیریت می‌کند.

تجهیزات اسلیپرینگ – این تجهیزات به علاوه محفظه‌های ناهموار و سخت، انتقال قدرت و سیگنال کنترلی را به برج‌های چرخشی پاتیل بر روی چرخک‌های پیوسته و یا فراهم کردن کنترل / توان چرخشی برای جرثقیل های خطی-گلدان انجام دهد.

متالوژی کیبل ریل