جابه‌جایی کانتینر

_

بیشتر تجارت جهانی در کانتینرهای استاندارد جابجا می‌شوند. برای این‌که ترمینال‌های کانتینر دریایی و رودخانه‌ای و حتی پایانه‌های راه‌آهن و جاده با حجم کانتینرها ۲۴ ساعت شبانه‌روز، ۷ روز در هفته و ۳۶۵ روز سال به روز بمانند، نیاز به تجهیزات جابجایی کانتینر برقی کارآمد و قابل اطمینان دارند که در محیط‌های سخت افت عملکرد نداشته باشند. سیستم های انتقال انرژی و داده نقش مهمی در تأمین نیرو به جرثقیل‌های کشتی‌-به‌ساحل، جرثقیل‌های راه‌آهن ( RMG )، و جرثقیل دروازه‌ای چرخ‌دار ( RTG ) دارند. کانتینرهای بزرگ‌تر به جرثقیل‌های کانتینر بزرگ‌تر، سریع‌تر و قابل اعتمادتر نیاز دارند، که بیشتر از اعتماد به اجزای الکتریکی مطابق آخرین پیشرفت‌های روز دنیا می‌آید. بنادر اتوماسیون شده آینده، تجهیزات مدرن‌تر انتقال کانتینر را برای انتقال انرژی و انتقال داده نیاز دارند. بنادر برای کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی و کاهش آلودگی هوا، تجهیزات جابجایی کانتینر خود را از موتورهای احتراقی به درایوهای برقی تبدیل می‌کنند.

ما راه حل‌های قابل اعتماد، عملی و سفارشی سازی شده برای برق رسانی جرثقیل‌ها و سایر ماشین‌آلات بندری ارائه می‌دهیم.

محصولات پیشنهادی ما:

کابل جمع‌کن‌های موتوردار: کابل جمع‌کن‌های سفارشی سازه شده، با درایوهای فرکانس متغیر و یا مغناطیسی برای مدیریت منبع تغذیه اصلی و اطلاعات کابل‌ها بر روی جرثقیل‌های STS و RMG می‌باشد. انتقال مداوم انرژی و انتقال داده ها توسط تجهیزات اسلیپرینگ مخصوص و فرستنده فیبر نوری تضمین می شود. کابل جمع‌کن‌های موتوردار حرکات سریع عمودی کابل‌های پخش را کنترل می‌کنند و یک راه حل برای تبدیل RTG های دیزلی به E-RTG الکتریکی هستند.

سیستم فستون کابل: با دوام و قابل اعتماد؛ سیستم فستون کابل با موتور یا بی موتور، برای مدیریت نیرو و داده رفت و برگشتی بر روی جرثقیل‌ کانتینرها است.

زنجیرهای هدایت انرژی: این زنجیرها می‌توانند کابل‌ها را برای کابل‌هایی رفت و برگشتی مجرای جرثقیل‌ها را مخصوصا زمانی‌که از چندین کابل استفاده می‌شود، مدیریت کند.

سیستم ریلی رسانا: این سیستم‌های ریلی مخصوصا برای نیرو رسانی/ برق رسانی به جرثقیل‌های E-RTG هستند که جایگزین RTG های سوخت دیزلی شده‌اند. جدیدترین سیستم Drive-In کاملاً اتوماتیک و بدون هیچ گونه اجزای پنوماتیک یا هیدرولیکی در کنار سبک های Plug-In سنتی کار می کند. میله های هادی می توانند در کنار سیستم های انتقال داده اختصاصی ، قدرت جرثقیل سقفی رفت و برگشتی را فراهم کنند. سیستم‌های ریلی با ولتاژ بالا موجود در یک شیار نیروی مافی برای جرثقیل کانتینرهای STS فراهم می‌کند. سیستم‌های ریلی رسانا آمپر بالا جایگزینی برای کابل جمع‌کن‌ها در جرثقیل‌ کانتینرهای STS می‌باشد.

انتقال نیروی القایی ( IPT® ):  این روش از انتقال نیرو جزو جدیدترین راه حل‌های شارژ القایی برای تجهیزات باتری، تجهیزات الکتریکی شده بندر مانند AGVها و Straddle Carriers ها است.

سیستم‌های محافظت از کابل: سیستم‌های Trenchguard و CoverZip کابل‌هایی را که در شیارها روی اسکله قرار دارند را پوشش داده و از آن‌ها محافظت می‌کند.

Container handling 1
صنایع کیبل ریل