کاربردهای عمومی

_

راه حل‌های انتقال انرژی و انتقال داده ها در کل امکانات تولیدی و برخی ساختمانهای نهادی مانند مدارس و موزه ها مورد نیاز است. نیازها می‌تواند از کابل جمع‌کن‌ها ساده قابل تعویض باشد تا سیستم کارهای پیچیده. کابل جمع‌کن‌های فنری نیروی لازم را برای مناطق مونتاژ، مناطق فروشگاه مدارس تجارت، تعمیرگاه‌های تعمیر خودرو، و سایر فروشگاه‌های تعمیر و نگه‌داری فراهم می‌کند. دستیابی ارگونومیک به ابزارهای بزرگ به یک کمک فنر برای مدیریت وزن نیاز دارند. کابل جمع‌کن‌ها یا ریل‌های هادی می توانند به دستگاه‌های مختلف خدماتی مانند سکوهای شستشوی پنجره و سایر دستگاه‌های ابزار برقی نیرو وارد کنند. کامیون‌ها و تریلرهای نگه‌داری سیار دقیقا مانند شرکت خدمات دهنده – شرکت‌های محوطه سازی، تجهیزات برق و غیره – معمولا به مدیریت کابل و شلنگ نیاز دارند. این دستگاه‌های برقی استاندارد معمولا از طریق توزیع‌کنندگان برقی/صنعتی و خانه‌های فروشی خریداری می‌شوند.

General Industry 1
محصولاتی که ما ارائه می‌دهیم

 

 

طناب بر پایه فنر و کابل جمع‌کن
  • مجموعه کاملی از قرقره های متریک و قرقره های کابل به صورت محلی در فرانسه ، آلمان و ایتالیا ساخته می شوند ، همچنین قرقره های سیم آمریکایی (AWG) ساخته شده در ایالات متحده است. تنظیمات استاندارد برای تحویل سریع آماده است.
  • قرقره‌ها از ۶ متر (در حدود ۲۰ فوت) تا ۳۰ متر (حدود ۱۰۰ فوت) و بیشتر کار می کنند.
  • تجهیزات اسلیپرینگ با کیفیت بالا برای انتقال دادن نیرو از منبع به کابل دور قرقره.
متعادل کننده فنر ( Spring Balancers ) برای مدیریت وزن ابزارهای سنگین
  • متعادل کننده‌های با کیفیت را به بازار جهانی ارائه می‌دهیم.
تجهیزات ایستگاه کاری
  • ما مجموعه کاملی از دسته‌های جرثقیل، جرثقیل تجهیزات، C-Track، و سیستم‌های تأمین انرژی را برای مناطق تعمیر و نگه‌داری و مونتاژ ارائه می‌دهیم.