جابه‌جایی مواد

_

اگرچه بیشتر تجارت‌های جهانی از طریق کانتینرها انجام می شود ، اما بخش قابل توجهی از آن به عنوان محموله های عمده – Bulk Material Handling – استفاده می شود. تجهیزات جابجایی مواد خشک طیف گسترده‌ای ار مواد معدنی، سنگ معدن، کالاهای کشاورزی و محصولات جنگلی را پردازش، ذخیره و انتقال می‌دهد. بسیاری از تجهیزات جابجایی مواد ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته در حال عملیات هستند، بنابراین ماشین آلات انتقال مواد باید مخصوص کار سنگین، ایمن و آسان برای استفاده و نگه‌داری باشند. سیستم‌های انتقال انرژی و انرژی قابل اعتمماد و پایا برای تأمین نیروی استکر/ریکلیمرها ( Stacker/Reclaimer )، نوارنقاله‌های انتقال دهنده، بارگیرها، استاکرهای رادیال، قفسه‌های پشته، قیف‌ها، و جرثقیل‌ها و همچنین تجهیزات پردازشی مانند سنگ شکن‌ها و سایزرها مورد نیاز است. برق‌رسانی باید برای هر نوع دستگاه، استفاده و مواد خاص مورد جابجایی سفارشی سازی شود. علاوه بر این، بسیاری از سیستم‌های برق‌رسانی باید در برابر کحیط‌های پر گرد و غبار، مواد خورنده (شیمیایی) و حتی شرایط خطرناک (شرایط قابل انفجار) مقاومت کنند.

محصولات پیشنهادی ما در کنار سفارشی سازی‌های مطابق درخواست و شرایط مشتریان صنعت حمل و نقل و جابجایی مواد عرضه خواهد شد.

محصولاتی که عرضه می‌کنیم:

کابل جمع‌کن‌های موتوردار: قرقره تک حلقه ( Monospiral Reel ) و جمع کننده منظم ( Level wind Reel ) ، کنترل کابل‌های انتقال قدرت و انتقال داده‌ها یا شلنگ‌های مخصوص ماشین‌هایی مانند استکر و ریکلیمر را مدیریت می‌کنند. قرقره های موتوری از کلاچ مغناطیسی یا درایو فرکانس متغیر (VDF) با مجموعه های اسلیپرینگ و فرستنده فیبر نوری برای انتقال انرژی و انتقال مستمر بهره می‌برند.

سیستم فستون: این سیستم فستون برای محیط‌های گر از گرد و غبار و خشن، سیستم ایمن مدیریت کابل را در جرثقیل دروازه‌ای، لودر کشتی و نوار نقاله مواد حجیم فراهم می‌کند. این‌ سیستم‌های فستون روی تیرآهن‌ها و یا در مسیر الماس مربع ( Square Diamond ) قرار می‌گیرند تا مجموعه‌ای از مواد زائد را به حداقل برسانند و بهترین عملکرد ممکن را به اجرا بگذارند.

زنجیرهای هدایت انرژی: بسته به کاربرد و بسته کابل، زنجیرهای هدایت انرژی سنگین می‌توانند در عملکردهای خطی یا دایره‌ای برای مدیریت کابل‌ها و شلنگ‌ها روی دستگاه‌های جابجایی مواد استفاده شوند.

سیستم‌های محافظت از کابل: سیستم‌های محافظت از کابل Trenchguard و CoverZip موجب افزایش عمر کابل‌هایی که در یک شیار قرار دارند، می‌شود.

سیستم‌های ریلی رسانا: سیستم‌های ریلی رسانا/هادی طراحی شده و پایا می‌تواند به تجهیزات انتقال، نیرو دهد. در صورت لزوم، پوشش یا کوتینگ محافظ ضد خوردگی پیشنهاد می‌شود.

کابل جمع‌کن‌های فنری: این کابل جمع‌کن‌ها می‌تواند برای حرکات عمودی یا افقی دستگاه‌های جابجایی مواد بدون نیاز به انرژی برای عملکرد قرقره‌ها ( Reels ) استفاده شود.