بــنادر

_

در طول تاریخ ثبت شده ، بنادر باری، نقش اساسی در توسعه اقتصادها و کشورها داشته اند. واردات و صادرات بسیاری از کالاها توسط بنادر سرایر جهان و امکانات ارائه شده توسط آن بندر صورت می‌گیرد، از بنادر کوچک رودخانه‌ای گرفته تا بنادر حرفه‌ای دریایی/ اقیانوسی. این بنادر از جابه‌جایی مواد فله، بارهای کوچک‌تر، کارگوهای خاص، رول-آن رول-آف و کانتینرها را جابه‌جا می‌کنند. بسته به نوع کالایی که توسط یک بندر مشخص جابه‌جا می‌شود ، ماشین های اختصاصی برای حمل مواد مانند جرثقیل ها ، لودرها و ماشین‌های بارگیری به طور مؤثر تدارکات را در عملیات بندر مدیریت می کنند. این تجهیزات اغلب اوقات ۲۴ ساعت روز برای ۳۶۵ روز در سال – بی‌وقفه – فعالیت می‌کنند، به همین دلیل است که باید بسیار قابل اعتماد باشند و بتوانند در شرایط سخت و دمای بالا بدون مشکل کار کنند. افزایش تجهیزات جهانی، تقاضای روزافزون را برای تجهیزات بندری سریع‌تر، قابل اعتمادتر و به‌روزتر را به ارمغان آورده است. سیستم های انتقال انرژی و داده، نقش مهمی در ارائه عملیات در بندر به صورت ایمن ، مطمئن و کارآمد دارند. با توجه به افزایش درخواست‌های روزافزون بنادر “سبز” – دوست‌دار محیط زیست – و امکانات حمل و نقل دوست‌دار محیط زیست، اپراتورها به جایگزینی موتورهای احتراقی با درایوهای برقی، ادامه خواهند داد. علاوه بر این ، بنادر بیشتری هر روزه در حال فراهم آوردن توان ساحل برای کشتی‌های متصل شده برای کاهش گازهای گلخانه‌ای هستند.

ما راه حل‌های ویژه‌ای را برای تجهیزات بنادر و تجهیزات و ماشین‌آلات انتقال مواد را ارائه می‌دهیم. ما همچنین شبکه بزرگی از امکانات فروش و مهندسی را برای مشتریان انجام می‌دهیم.

بنادر

کابل جمع‌کن‌های موتوردار؛ راه حل معتبر و عملی برای مدیریت کابل ها برای مسافت‌های طولانی جرثقیل ها و لودرهای کشتی است. ما کابل جمع‌کن‌های سفارشی را با کلاچ‌های مغناطیسی یا واحدهای درایو کنترل شده با فرکانس تأمین می‌کنیم. کابل جمع‌کن‌های موتوردار برای تبدیل  برای تبدیل جرثقیل های بندر متحرک ( MHC ) دیزلی به الکتریکی یا به عنوان راه حل تخصصی دیگر برای تأمین نیروی E-shore برای اتصال کشتی‌ها به یک منبع برق دریایی استفاده می‌شود، که به آن‌ها اجازه می‌دهد که موتورهای خود را خاموش کنند.

سیستم کابل فستون کابل؛ سیستم‌های فستون موتوردار و بدون موتور کابل‌ها را برای طی مسافت جرثقیل به صورت سنتی اما بسیار قابل اطمینان و با دوام مدیریت می‌کنند.

ریل‌های رسانا ؛ با استفاده از این ریل‌های اختصاصی می‌توان برای طی مسافت جرثقیل با گزینه ریل‌های اختصاصی برای چندین برابر کردن انتقال داده، نیرو تأمین کرد. میله های هادی همچنین می توانند در زیر اسکله نصب شوند تا ولتاژ توزیع متوسط از ۵ کیلوولت به ۱۳/۸ کیلوولت برای مسافت‌های طولانی جرثقیل داشته باشند.

زنجیره‌های هدایت انرژی ؛ این زنجیرها می‌توانند کابل‌های قدرت و انرژی چندگانه را برای طی مسافت جرثقیل مدیریت کنند.

اسلیپرینگ و فرستنده‌های فیبر نوری؛ انتقال انرژی و داده های بدون وقفه را برای کلیه دستگاه های چرخشی از جمله جرثقیل بندر و کابل جمع‌کن‌ها فراهم می کنند.

سیستم محافظت از کابل؛ سیستم های پوشش سنگر Trenchguard یا سیستم CoverZIP جدید، اداره و محافظت کابل را گارانتی امنیت می‌کند.

کابل جمع‌کن‌های فنردار؛ این کابل جمع‌کن‌ها برای انرژی قابل حمل در مناطق نگه‌داری استفاده می‌شوند.