امکان شارژ بی سیم و کاملاً خودکار از کانداکتیکس-وامپفلر 

امکان شارژ بی سیم و کاملاً خودکار از کانداکتیکس-وامپفلر

شارژر بی سیم ۳.۰ از کانداکتیکس-وامپفلر

شارژ بی سیم کانداکتیکس

در سپتامبر ۲۰۲۱، کانداکتیکس-وامپفلر ، یکی از تولیدکنندگان پیشرو در جهان برای سیستم های مدیریت انرژی و داده برای تجهیزات انتقال تجهیزات و ماشین آلات، امکان شارژ بی سیم یا در واقع شارژر بی سیم ۳.۰ را معرفی کرد، راه حلی برای شارژ دستگاه های ذخیره انرژی که بر انتقال القایی انرژی برای فعال کردن شارژ بدون تماس و خودکار باتری تکیه دارد.

وسایل نقلیه خودکار و بدون راننده به طور فزاینده ای در تولید و تدارکات مدرن اهمیت پیدا می کنند. در عین حال، دوره‌های استراحت خودروها در حال کاهش است، زیرا به دلیل رشد تجارت الکترونیک در سطح جهانی و چرخه‌های تولید سریع‌تر، به طور مداوم از آنها استفاده می‌شود. در اینجا، استفاده از شارژ فرصت پیاده‌سازی شده در فرآیندهای عملیاتی، راه‌حلی مدرن برای استفاده از پنجره‌های زمانی کوچک برای شارژ بی‌سیم و القایی، به عنوان مثال در حین بارگذاری، ارائه می‌دهد. علاوه بر این، استفاده از باتری‌های کوچک‌تر امکان‌پذیر است و با فرآیندهای شارژ سریع‌تر و مکرر، عمر سلول‌ها افزایش می‌یابد و فشار کمتری به سلول‌ها وارد می‌کند. شارژر بی سیم ۳.۰ از کانداکتیکس-وامپفلر تنها از چهار جزء هسته فشرده تشکیل شده است. این سیستم را می توان به صورت عمودی و افقی نصب کرد و بنابراین به طور انعطاف پذیر در فرآیندهای تولید یا انبار موجود ادغام کرد.

مرکز شارژر بی سیم

مدیریت هوشمند باتری، طراحی پیچیده

مرکز شارژر بی سیم ۳.۰ IPS ثابت (منبع تغذیه القایی) است که ولتاژ شبکه را به یک ولتاژ متناوب فرکانس بالاتر تبدیل می کند. میدان مغناطیسی ایجاد شده در ISP (پد ثابت القایی) که به صورت ثابت در کف یا روی دیوار نصب شده است، بدون تماس با IMP (پد موبایل القایی) که روی خودرو قرار دارد برخورد می کند و میدان مغناطیسی را به عقب تبدیل می کند. به جریان جریان الکتریکی در MPU الکترونیکی جفت شده (واحد برق موبایل) که باتری را شارژ می کند به ولتاژ DC تبدیل می شود. این سیستم دارای مزایای متعددی است: “IPS مجهز به نمایشگر وضعیت است و از تامین انرژی مبتنی بر تقاضا مراقبت می کند. امکان شارژ بی سیم اگر باتری به طور متوسط ​​و بر اساس تقاضا شارژ شود، از حداقل و حداکثر حالت های شارژ احتمالا مضر جلوگیری می شود.

Mathias Wechlin، مدیر محصول کانداکتیکس-وامپفلر  توضیح می دهد و می افزاید: “شارژر بی سیم ۳.۰ از سایش مکانیکی برخوردار نیست و از این نظر بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است. هیچ سطح تماس باز روی سیم پیچ ها یا لنت ها وجود ندارد، در عوض، آنها کاملاً محصور شده اند، بنابراین از تماس در امان هستند و در برابر تأثیرات محیطی استحکام زیادی دارند. با حذف سایش مکانیکی، شارژرهای بی سیم را می توان در مناطقی که عموماً به آلودگی حساس هستند، مانند مناطق تولید تمیز در صنایع دارویی یا غذایی، استفاده کرد. راندمان بالا و استفاده از پیشرفته ترین قطعات الکترونیکی شارژر بی سیم ۳.۰ را به یک راه حل مدرن برای تدارکات خودکار آینده تبدیل می کند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *