تجهیزات حمل و نقل ظروف گروه کانداکتیکس-وامپفلر

جابجایی در بنادر

We move your business!


تجهیزات حمل و نقل ظروف گروه کانداکتیکس-وامپفلر

تجهیزات حمل و نقل ظروف گروه کانداکتیکس-وامپفلر، گروه کانداکتیکس-وامپفلر مجموعه محصولات خود را در زمینه تجهیزات حمل و نقل ظروف گسترش می دهد.

تملک شرکت فرانسوی LASSTEC S.a.r.l. / مقررات جدید IMO (سازمان بین المللی دریانوردی) مستلزم وزن کشی ظروف حمل و نقل قبل از بارگیری است / LASSTEC راه حل نوآورانه سیستم ارائه می دهد کانداکتیکس-وامپفلر بزرگترین شبکه فروش و خدمات در سراسر جهان.

پاریس ، سپتامبر ، ۲۰۱۳. گروه کانداکتیکس-وامپفلر ، پیشروترین تولید کننده سیستم های انتقال انرژی و داده به تجهیزات تلفن همراه ، LASSTEC S.a.r.l. را که مقر آن در Sciez ، فرانسه است ، خریداری کرد. قرارداد خرید در ۲۳ سپتامبر با توافق متقابل برای محرمانه نگه داشتن قیمت خرید امضا شد.

گروه کانداکتیکس

LASSTEC ، با “سیستم تشخیص بار Twistlock و پیشگیری از حوادث” ، دارای فناوری ثبت شده برای توزین قابل اعتماد ظروف است. این بر اساس سنسورهایی است که در هر گوشه یک پخش کننده ظرف متصل شده است و داده های وزن قابل اعتماد را به بازپرس LASSTEC ارسال می کند. این واحد داده های جمع آوری شده را تجزیه و تحلیل کرده و مستقیماً آن را به کابین جرثقیل یا سیستم کنترل ترمینال سطح بالاتر که وظیفه هماهنگی و عملکرد بارگیری کشتی را بر عهده دارد ، ارسال می کند.

قوانین سختگیرانه برای امنیت در تردد کانتینرها

توجه به مقررات شدیدتر “کنوانسیون ایمنی زندگی در دریا” (SOLAS) از سوی سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) ، وزن کشی کانتینرها قبل از بارگیری آنها بر روی کشتی ها حداکثر تا سال ۲۰۱۷ اجباری خواهد بود. دلیل آن این است که ساده. در گذشته ، تصادفات مکرر در هنگام بارگیری در بندر یا در دریا زیاد رخ داده است ، زیرا وزن ظروف به مراتب بیشتر از وزن اعلام شده آنها بوده است. این می تواند به شدت پیش نویس یا ثبات یک کشتی را به خطر بیندازد. کاپیتان و خدمه هیچ شانسی برای واکنش مناسب ندارند.
فیلیپ لانگ ، مدیرعامل شرکت تأکید می کند: “این فناوری از LASSTEC الزامات سختگیرانه ترین الزامات بین المللی را برآورده می کند و در حال حاضر نوآورترین راه حل در بازار است. ما خوشحالیم که می توانیم در آینده این فناوری را منحصراً به مشتریان خود ارائه دهیم.” گروه کانداکتیکس-وامپفلر . بیت زویگارت ، بنیانگذار LASSTEC ، ادامه می دهد: “به عنوان بخشی از کانداکتیکس-وامپفلر ، به لطف ساختار فروش جهانی و خدمات پس از فروش ، امکانات کاملاً جدیدی برای استفاده در بازار با رشد سریع و جهانی گشوده خواهد شد.” LASSTEC در سازمان کانداکتیکس-وامپفلر Focus Market ادغام خواهد شد. مخاطبین LASSTEC پس از خرید توسط کانداکتیکس-وامپفلر و بنیانگذار LASSTEC Zwygart در دسترس مشتریان خواهند بود.

تامین کننده اصلی اپراتورهای ترمینال در سراسر جهان

برای چندین دهه ، کانداکتیکس-وامپفلر یکی از برترین تامین کنندگان بین المللی اپراتورهای پایانه های کانتینری بوده و راه حل های گسترده ای برای انتقال انرژی و داده ارائه می دهد. به ویژه در تبدیل CO2 جرثقیل های زیر بشکهای لاستیکی خسته (RTG) به عملکرد الکتریکی ، این شرکت پیشرو بازار است. لانگ می گوید: “با به دست آوردن LASSTEC ، ما سبد محصولات خود را برای مشتریان خود در زمینه حمل و نقل ظروف با قطعاتی که در آینده اهمیت بیشتری پیدا می کنند ، گسترش می دهیم و می توانند به طور همزمان به ایمنی بیشتر در ترافیک جهانی کانتینر کمک کنند.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *